شرکت تولیدی تحقیقاتی گیاه چسب پیروز

سهامی خاص به شماره ثبت 1909 در تاریخ 02/02/1380 به منظور تولید مواد اولیه حفاری چاه های نفت تاسیس گردید و در طی سالیان گذشته علاوه بر تجهیز دفتر مرکزی و تکمیل کارخانه  واحد تحقیق و توسعه خود را نیز به وجود آورده است

تاریخچه شرکت

شرکت تولیدی تحقیقاتی گیاه چسب پیروز سهامی خاص به شماره ثبت 1909 در تاریخ 02/02/1380 به منظور تولید مواد اولیه حفاری چاه‎های نفت تأسیس گردید و در طی ده سال گذشته علاوه بر تجهیز دفتر مرکزی و تکمیل کارخانه واحد تحقیق و توسعه خود را نیز بوجود آورده است و در حال حاضر فعالیت‎های خود را به شرح زیر گسترش داده است:
 1- واحد تولید نشاسته از آرد گندم به ظرفیت 4000 تن در سال دارای پروانه بهره‎برداری از وزارت صنایع و معادن.
 2- واحد تولید نشاسته سیب زمینی از سیب زمینی ضایعاتی بظرفیت 1500 تن در سال دارای پروانه از وزارت صنایع و معادن.
 3- واحد تولید نشاسته حفاری برای گل‎های سبک و سنگین بظرفیت 3000 تن در سال دارای پروانه بهره‎برداری از وزارت صنایع و معادن.
4- واحد تولید امولسیفایرهای صنعتی و نفتی که قادر به تولید انواع امولسیفایرهای حفاری، غلظت دهنده گازوئیل، ماده کاهنده هرزروی، ضد کف، عامل کفزا و ضد خوردنگی محلول در آب و گازوئیل و دارای پروانه بهره‎برداری از وزارت صنایع و معادن میباشد.
 5- واحد ماشین و تعمیرات دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن جهت ساختن ماشین آلات مورد نیاز و کلیه کارهای تعمیراتی. 6- واحد تحقیق و توسعه دارای پروانه تحقیق از وزارت صنایع جهت بهبود روش‎های تولید محصولات و ساخت محصولات جدید در مقیاس نیمه صنعتی.

فروم ورود کاربران

افراد آنلاین

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مارا دنبال کنید

image

مختصری درباره ما

شرکت تولیدی تحقیقاتی گیاه چسب پیروز سهامی خاص به شماره ثبت 1909 در تاریخ 02/02/1380 به منظور تولید مواد اولیه حفاری چاه‎های نفت تأسیس گردید و در طی سالیان گذشته علاوه بر تجهیز دفتر مرکزی و تکمیل کارخانه واحد تحقیق و توسعه خود را نیز بوجود آورده است

تماس با ما

  • نام: دفتر مرکزی گیاه چسب پیروز
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تلفن: 021-22783607-9
  • فكس: 021-22783610